نتایج جستجو برای عبارت :

مراقبت از موهای دکلره و رنگ شده

آموزش فرمول رنگ مو (عسلی,زیتونی،….) برای رنگ کردن مو به رنگ زیتونی کافیست مو را تا پایه ۸ (زرد روشن ) دکلره کنید ( برای دکلره ترجیحا از پودر دکلره کلاینر استفاده کنید ) بعد از اینکه مو ها روشن شد موها را آبکشی نموده و سپس رنگ ۰-۸ ایگورا (سری N) را با أب و چند قطره (۳-۴ قطره اکسیدان ) مخلوط کنید
در صورتی که قصد دارید موهایتان را دکلره کنید و با روشن کردن موها، آن را به پایه ده برسانید باید نکاتی را رعایت کنید که علاوه بر روشن کردن موها، کوچکترین آسیبی هم به موها نرسد. در این مقاله نکات مهم برای دکلره موها مرور شده است که می تواند کمک زیادی به شما در این زمینه کند.

ادامه مطلب
کراتینه مو بر روی مو های رنگ و دکلره شده
 سوال اینجاست که آیا میتوان از کراتین برای درمان مو های رنگ و دکلره شده استفاده کرد؟ آیا لازم است اول مو ها را رنگ کرده و بعد دکلره کنیم یا بالعکس؟
اگر در مورد این مساله کمی گیج شده اید و نمیدانید که چه راهی برای درمان مو های شما مناسب است پس به ما اجازه دهید تا توضیحاتی در اینباره به شما بدهیم:
اگرچه این کار نقاط ضعفی داشته اما فواید زیادی در انجام رنگ مو و دکلره قبل از انجام کراتین وجود دارد.پس ابتدا بی
خانم‌ها علاقه ی زیادی به ایجاد تغییر و تنوع در ظاهر خود دارند.
یکی از این کارها دکلره کردن مو برای داشتن رنگ مویی جدید و روشن است.
اگر قصد دکلره کردن موهای خود را دارید، باید قبل و بعد از آن اقداماتی برای تقویت موهایتان و همچنین تداوم زیبایی رنگ مویتان انجام دهید.
دکلره مو به همان اندازه که موجب  زیبایی موهایتان می شود به مراقبت نیاز دارد.
در این مقاله ما به طور تخصصی به اقدامات مراقبتی قبل و بعد از دکلره می پردازیم.

آماده سازی مو برای دکلره
مراقبت از موهای دکلره و رنگ شده
>> مراقبت از موهای دکلره و رنگ شده
مراقبت از مو و تقویت موهایی که دکلره شده اند به علت حساس بودن این موها اهمیت بالایی دارد. رنگ ها اکثراً از مواد شیمیایی تولید شده اند و قبل از این که رنگ کردن انجام شود برای کیفیت بهتر رنگ بر روی مو، از دکلره جهت بی رنگ کردن آن استفاده می شود.     این ماده به مو آسیب می رساند و در اکثر اوقات موها را وز و خشک می کند. اگر این کار به درستی صورت نگیرد، حتی ممکن است سبب سوختن و آسیب جد
اگر مدت هاست نتوانسته اید رنگ موی دلخواهتان را داشته باشید و هر بار که رنگ موهایتان را تغییر می‌دهید از آن راضی نیستید، مطلب امروز ما را از دست ندهید شاید بتوانیم کمکی در این زمینه به شما داشته باشیم. همه رنگ‌هایی که ما هنگام انتخاب رنگ در کاتالوگ‌ها مشاهده می‌کنیم، رنگ‌هایی هستند که روی دکلره تست شده‌اند. بنابراین مشخص است که اگر همان رنگ را روی موهای تیره خود بگذارید، نتیجه دلخواه خود را کسب نخواهید کرد. برای اینکه رنگی که انتخاب کرده
تصمیم داشتم موهامو واسه یلدا ۹۸ لایت کنم ولی خب بخاطر بک سری مسائل با آرایشگر به توافق نرسیدم هم خیلی گرون میگفت هم نگران بودم موادش مرغوب نباشه (بخاطر همین بود که سراغ هرکسی نمیرفتم) 
خلاصه قسمت نشد که یلدا به موهام تنوع بدم و تصمیم افتاد برای عید که اونم کروناعه خاکبرسر گند زد توش
میدونم بعد از قرنطینه هم جرئت نمیکنم برم آرایشگاه چون راضی نمیشم موهامو بسپارم دست کسی که ذره ای واسش مهم نیست موهای من چقدر خراب بشه اگر هم بخوام یه جایی برم که
حتما در جریان هستید که چند ماهه میخوام موهامپ آبی کنم:)) دوبار که خودم کردم و بعد که عینا فهمیدم دیوار سیاه رو نمیشه آبی کرد:| به آرایشگر متوسل شدم:)) یکشنبه یه دور رنگ و دکلره کرد و کلا نگرفت:
گفت برو فردا بیا:)) دوشنبه دوباره دکلره و رنگ کرد و این بار یکم آبی شد ولی بازم چیزی که میخوام نبود. 
یعنی فکر کنید، نتیجه ی تقریبا 8 ساعت کار به زور شده این:| من تو عمرم هیچ 8 ساعت روی هم رفته آرایشگاه نرفتم بعد سر این موهای زبون نفهم پدرم در اومد رسما:| 
دیگه ای
خرید پودر دکلره رنگی آوایی مدل JE وزن 50 گرم رنگ یاسی 
قیمت : 23000 تومان
برند : Miscellaneous
خرید پستی پودر دکلره رنگی آوایی مدل JE وزن 50 گرم رنگ یاسی 
قیمت پودر دکلره رنگی آوایی مدل JE وزن 50 گرم رنگ یاسی 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

پودر رنگی فانتزی معطر آوایی حاوی کراتین و عصاره برگ آلوئه ورا ، بدون گرد و غبار و بدون آسیب رسانی به موها پودر رنگی آوایی یک رنگ
شستن مو‌ها با شامپو و چنگ زدن آن‌ها باعث ایجاد کرک و پیچ خوردگی در مو‌ها می‌شود و گاهی باز کردن کرک مو مخصوصا مو‌های نازک و بلند به حدی سخت و آزاردهنده می‌شود که فرد مجبور می‌شود موهایش را قیچی کند. موهای رنگ شده به دلیل اینکه تحت تاثیر مواد دکلره قرار گرفته‌اند بافتیم و جنسی خشک پیدا می‌کنند و با شست‌و شو بیشتر رطوبت خود را از دست می‌دهند. شرکت‌های آرایشی- بهداشتی برای رفع این مشکل اقدام به تولید نرم‌کننده‌ها کرده اند که پس از شامپوی
مش یخی 
موهامم که رنگ مشکی کردم 
میشه؟ 
دکلره زیاد میخواد؟ 
قشنگ میشه؟ 
من سبزه ام خوب میشه؟ 
مش کم بذارم یا زیاد؟ 
بگم اصصصصلا نزدیک ریشه ها نبره که از زیر مقنعه دیده نشه یا نه زشت میشه اگه از ریشه خیلی دورباشه؟ 
لازمه بگم موهام مردونه است؟ 
معلوم نیست بتونم برم چون اول باید شیفتم درست بشه 
رعایت مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد در میزان اثر بخشی لیزر بسیار تاثیر گذار است بنابراین اگر برای رفع موهای زائد لیزر درمانی انجام داده اید و هنوز راجع به مراقبت های بعد از لیزر اطلاعی ندارید پیشنهاد می کنم مقاله "مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد" را مطالعه نمایید.
البته ما در مرکز لیزر موهای زائد آوا بیوتی طی جلسه مشاوره تمام اطلاعات لازم در زمینه مراقبت های پیش و پس از لیزر موهیا زائد را به مراجعنی محترم ارائه می دهیم.
رنگ موی عسلی دارای طیف‌های گوناگونی از جمله عسلی روشن، تیره و عسلی دودی است که در ادامه این مطلب فرمول ترکیب چند نمونه از رنگ موی عسلی را به شما آموزش خواهیم داد.
تغییر رنگ مو ظاهری جدید به فرد می‌بخشد. یکی از رنگ‌های پیشنهادی ما رنگ عسلی است که در این مطلب مجله دلتا فرمول ترکیب رنگ موی عسلی در سایه‌های مختلف را به شما خواهیم گفت.
ترکیب رنگ موی عسلی
رنگ مو عسلی طیف‌های مختلف و جذابی دارد که برای هر رنگ پوست و هر سنی مناسب است. این رنگ مو، زمی
زردی و مراقبت از نوزاد
مراقبت از نوزاد بسیار مهم و حساس است.
هر گونه سهل انگاری در نگهداری و مراقبت از نوزاد تازه به دنیا آمده می تواند باعث به خطر افتادن او شود. به منظور مراقبت هر چه بهتر از نوزاد مراتب زیر حتما رعایت گردد:
۱ - دمای اتاق نوزاد باید حدود ۲۸ درجه باشد.
۲ - حمام کردن روزانه نوزاد با داشتن بند ناف اشکالی نداشته و مفید نیز میباشد.
۳ - ناف نوزاد باید با الکل یده پانسمان شده و با گاز استریل پوشانده شود.
۴ - برای جلوگیری از سوختگی پای نوز
راهکار مؤثر برای مراقبت از پوست
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
آیا به خوبی از ناخن هایتان مراقبت می‌کنید؟ آنچه باید برای حفظ ناخن هایتان در بهترین حالت باید بدانید:
از نزدیک به ناخن های دستتان نگاه کنید. آیا آنها قوی و سالم به نظر می‌رسند؟ یا اینکه برآمدگی و فرورفتگی، یا مناطقی با رنگ و شکل نامعمول دارند؟ با مراقبت مناسب از ناخن ها می‌توان از بسیاری شرایط نامطلوب پیشگیری کرد.
ادامه مطلب
یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در میزان رضایت از نتیجه تزریق بوتاکس، مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس می باشد.
یکی از سوالاتی که مراجعین ما در مرکز زیبایی آوا بیوتی از ما می پرسند این است که بعد از بوتاکس چه نکاتی را باید رعایت کرد؟
بعد از تزریق بوتاکس موارد زیادی در رابطه کارهای روزانه، ورزش پس از تزریق بوتاکس وجود دارد که باید رعایت گردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد می کنم با مشاورین ما تماس بگیرید. 88502120-021
وی دقیقا 72 ساعت قبل از کنکور، اولین تار موی سفید خود را مشاهده کرد:)) ولی بدانید و اگاه باشید این المپیاد بود که منو پیر کرد نه کنکور:))
(نوردیده هم بی تاثیر نبود البته:)) )
پ.ن: تصمیم گرفتم کلشو دکلره نکنم، هایلایت کنم ولی 75 درصدش آبی بشه قشنگ:)) 
پ.ن2: این تار مو رو باید همینجوری نگه دارم دفعه بعد که یه ایجیست بیشعور گفت هنوز بچه ام و زیاد حرف میزنم بکنم تو جاهای غیرشرعیش:/ :))
وی دقیقا 72 ساعت قبل از کنکور، اولین تار موی سفید خود را مشاهده کرد:)) ولی بدانید و اگاه باشید این المپیاد بود که منو پیر کرد نه کنکور:))
(نوردیده هم بی تاثیر نبود البته:)) )
پ.ن: تصمیم گرفتم کلشو دکلره نکنم، هایلایت کنم ولی 75 درصدش آبی بشه قشنگ:)) 
پ.ن2: این تار مو رو باید همینجوری نگه دارم دفعه بعد که یه ایجیست بیشعور گفت هنوز بچه ام و زیاد حرف میزنم بکنم تو جاهای غیرشرعیش:/ :))
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
 چند روش مراقبت از پوست
مقدمهرژیم مراقبت از پوست من ، و به طور خاص روال مراقبت از پوست صبحانه من ، بر اساس فصول و وضعیت پوست من تمایل به تغییر دارد. وقتی بهار می رویم ، برای خلاص شدن از شر پوست خشک زمستان و استفاده از پایه های رطوبت (روغن های روغنی و سرم های مرطوب کننده) که سنگین تر (یا چرب) هستند نسبت به نمونه هایی که در زمستان از آنها استفاده می کردم ، بیشتر لایه برداری می کنم.
اما این فقط مربوط به محصولاتی نیست که من از آنها استفاده می کنم ، بلک
نخاع و مهره ها که به طور کلی به عنوان ستون فقرات شناخته می شوند ، به شکل و ساختار بدن کمک می کنند. ستون فقرات سیگنالهای عصبی را می فرستد و دریافت می کند ، واکنشهای بازتابنده را هماهنگ می کند و بخشی از سیستم عصبی مرکزی را تشکیل می دهد. در مراقبت کایروپراکتیک ، ستون فقرات پایه و اساس همه چیز است.
بعبارت دیگر کایروپراکتیک یا درمان دستی رویکردی در مراقبت‌های درمانی است که از طریق دستکاری ستون فقرات به دنبال کاهش درد است. کایروپراکتورها از طیف وسی
اگر از حیوانات به خوبی مراقبت نکنیم ، مریض می شوند و باید برای انان دارو بخریم . دارو «Animal Medicine» را می توانید از مغازه Bob به قیمت 500G بخرید. مغازه Bob در نقشه Starling Ranch نام دارد.
غیر از این که حیوانات شما مریض می شوند ، بار اول ، Bob می آید و به شما می گوید که از حیوانات به خوبی مراقبت کنید . اگر دوباره از انان به خوبی مراقبت نکنید ، Bob به شما می گوید که از انان به خوبی مراقبت کنید و اگر دوباره این کار تکرار شد ، Gwen می آید و به شما اختار می دهد که از انان به
مراقبت های پزشکیپامرانین ها نیاز به مراقبت های پزشکی خاصی دارند. برای اینکه از سلامت سگ خود اطمینان حاصل کنید لازم است هر مدتی یک باز برای انجام ازمایشات و معاینه دقیق، حیوان را به کلینیک دامپزشکی ببرید. به یاد داشته باشید دامپزشک سگ شما باید به طور کامل با نژاد پامرانین اشنایی داشته باشد.

لیزر یکی از محبوب ترین روش های از بین بردن موهای زاید است. در این روش برخلاف روش های دیگر فولیکول های مو توسط اشعه از بین می روند. بعد از انجام لیزر محل مورد نظر دردناک و قرمز می شود بنابراین در این مرحله پوست نیاز به مراقبت دارد. در این مقاله مراقبت های بعد از لیزر را به طور کامل گفته ایم. 

ادامه مطلب
دوست داینا به مسافرت رفته است، داینا به او قول داد تا از سگش مراقبت کند. او خیلی هیجان زده است . او می داند که مراقبت از یک سگ سرگرمی جالبی است و البته می داند که اینکار زحمت دارد.

داینا باید هر روز به سگ کوچولو غذا بدهد، زیرا او همیشه گرسنه است. سگ قهوه ای هر روز کلی غذا می خورد و هر روز بزرگتر و بزرگتر می شود.

داینا باید هر روز به او یک ظرف آب بدهد. آب تازه و خنک خیلی دلچسب است. بعضی وقتها هم سگ کوچولو دو تا ظرف آب می خورد.

مراقبت از سگ کوچولو

کاشت ابرو برخلاف سایر روش های زیبایی ابروها، کاملا طبیعی است و همراه عمل جراحی می باشد. لذا توصیه هایی باید قبل از کاشت ابرو رعایت شود و مراقبت هایی بعد از آن که اگر مراقبت های بعد از عمل را به خوبی انجام دهید مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد . بنابراین به توصیه های بعد از کاشت ابرو که در ادامه مطلب آورده می شوند، توجه بسیار ویژه ای داشته باشید.

ادامه مطلب
یکی از اعضای بدن که تاثیر زیادی بر عملکرد مناسب بدن دارد، کلیه است. اگر عملکرد کلیه های ما مناسب نباشد کمترین تاثیرات آن، کم خونی و فشار خون بالا است. لذا مراقبت از کلیه الزامی است.
کلیه هورمون هایی تولید می کند که در تنظیم فشار خون، ساخت گلوبول قرمز و استحکام استخوان ها نقش دارند. بنابراین لازم است از این عضو لوبیایی شکل خود به خوبی مراقبت کنیم.
ادامه مطلب
مراقبت های پس از جراحی پارگی گوش
پرده گوش بدلایل مختلفی از جمله عفونت، ورود جسم خارجی تیز، صدای بسیار
بلند مثل انفجار و یا ضربه مستقیم مثل سیلی ممکن است پاره شود.
علائم اصلی پارگی پرده گوش کاهش شنوایی و وزوز است ولی گاهی همراه با
ترشحات خونی ود صورت عفونی شدن چرکیست. در موارد کمتری همراه با درد و یا
سرگیجه میباشد.
ادامه مطلب
راهنمایی مراقبت از پوست برای آقایان 

نکات حداقلی برای هر مردی که به دنبال سرمایه گذاری در مراقبت از خود باشدطراحی توسط Pichamon Chamroenrakاگر از مراقبت از پوست صرف نظر کرده اید ، وقت آن رسیده که صحبت کنیم. لازم نیست کارهای بیشتری برای ترمیم ، محافظت و حتی ترساندن لیوان خود انجام دهید. ما اساسی ترین تنظیمات را برای نتایج طولانی مدت توصیه می کنیم. بیاموزید که چگونه با شکستن برش ، اصلاح سوزش و آن خطوط ریز و درشتی که از هیچ کجا خبری نخواهد بود ، مبارزه
چگونه از زخم پای دیابتی مراقبت کنیم

انتخاب
کفش مناسب برای بیماران دیابتی به خصوص افرادی که دچار نوروپاتی شده اند
بسیار ضروری است. به طور کلی بیمارانی که کاهش حس یا بیماری عروقی دارند،
در ریسک پیدایش زخم هستند.
ادامه مطلب
از مراقبت ها و دخالت های بیش از
حد در زندگی کودکان اجتناب کنید.

وظیفه والدین و مربیان این است که
این قابلیت را در او زنده نگاه دارند
و به کودکان اجازه دهند بعضی
اوقات مطابق سلیقه خود اشیاء
را کشف کنند. 
مراقبت ها و دخالت های زیاد از
حد بزرگسالان در زندگی و رفتارهای
کودکان، قابلیت یادگیری مبتکرانه آنها
را تضعیف می کند.
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 58 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1

گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات اینترنتی خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 60 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1

گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
انواع واریاسیون برای اینکه بتوانید مثل آرایشگران ماهر، موهای خود را رنگ کنید، باید با واریاسیون ها آشنا باشید. در حقیقت رنگ های خالص و اصلی مانند آبی، بنفش، طلایی، خاکستری، قرمز فوق العاده زیباتر از رنگ های معمولی هستند. واریاسیون ها سایه هایی را در مو ایجاد می کنند. البته برای خنثی کردن رنگ قرمز و زرد نیز به کار می روند. موهایی که به شکل طبیعی قرمزی را بروز می دهند و موهایی که به شکل طبیعی زردی را نشان می دهند. در کل واریاسیون ها موجب جذاب تر
تقوا یعنی مراقبت. در یک جادّه‌ی خطرناک وقتی دارید حرکت می‌کنید، دقیق مراقبید، این تقوا است؛ مراقبت کنید، از گناه پرهیز کنید؛ این مهم‌ترین راه اعتلای معنوی است. البتّه بلافاصله بعد از این، انجام فرائض است؛ در میان فرائض هم از همه مهم‌تر نماز است؛ نماز اوّل وقت، با حضور قلب.
هوالرئوف الرحیم
ریزش موی شیردهی امونم رو برید.
موهامو دادم به دست مشاطه بانو، مامان خانم و تا گوشم کوتاه کردم.
چند ماهه خودش حل می شد، ولی اینکه نمی تونستم شونه اش کنم حالم رو خراب می کرد. و اینکه یواش یواش داشت دم موش می شد.
اتفاق خوب دیگه هم اینکه باقیمونده ی دکلره هم از بین رفت و از شرش راحت شدم. دیگه بیجا بکنم برم سراغش.

رضا خیلی خوشش اومد.
مخصوصا که کلی پول سیو شد.
دست مامانم طلا.
در این مطلب فرمول ترکیب به روزترین و
پرطرفدارترین رنگ موهای سال 2019 را برایتان فراهم آورده ایم. با این ترکیب ها
شما می توانید همانند یک آرایشگر حرفه ای در منزل موهایتان را رنگ کنید. با
ما همراه باشید.منتشر کننده : سایت زیبایی و آرایش

ادامه مطلب
All 3M Car Care Products
برای بیش از 100 سال، 3M رهبر در توسعه محصولات پیشرفته برای هر جنبه ای از زندگی روزمره بوده است. این سال ها تجربه و تحقیق منجر به ایجاد برخی از بهترین محصولات مراقبت از ماشین خودرو در حال حاضر در دسترس است. مغازه های بدن، جزئیات حرفه ای و رزمندگان آخر هفته همه بخشی از وفاداری پس از 3M مراقبت از محصولات مراقبت از خودرو است. خط 3M شامل تمام لوازم است که شما نیاز به ایجاد درخشان نمایشگاه بی نظیر در ماشین، کامیون، SUV، RV یا قایق. کل خط 3M را جس
باتری گوشی های موبایل یکی از اصلی ترین و حیاتی ترین اجزای سخت افزاری آن ها محسوب می‌شود. در ادامه این مطلب قصد داریم به 6 نکته مهم در رابطه با باتری گوشی موبایل و مراقبت از آن اشاره کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
روش های مراقبت از پوست در خانه

فقط به این دلیل که محبوب نیست به معنای کار کردن نیستهنگامی که روی پوست خود کار می کنید ، احتمالاً محبوب ترین و بهترین نتیجه پیشنهادی را که برای حل مسئله خاص پوست شما وجود دارد ، مانند درمان اسید سالیسیلیک برای آکنه یا سرم ویتامین C برای لکه بینی ، دنبال می کنید.
از همه گذشته ، چه چیزی برای صدها کار باید برای شما کار کند ... درست است؟ اگر فقط تغییر شکل پوست ساده بود.
وقتی با یک محصول مراقبت از پوست مواجه هستید که مش
تکنیک های مراقبت از زخم پای دیابتی

انتخاب
کفش مناسب برای بیماران دیابتی به خصوص افرادی که دچار نوروپاتی شده اند
بسیار ضروری است. به طور کلی بیمارانی که کاهش حس یا بیماری عروقی دارند،
در ریسک پیدایش زخم هستند.
در صورتی که بیماری سابقه زخم پا داشته باشد، احتمال ایجاد زخم طی 4 سال آینده بین 28 تا 100 درصد است.مراقبت استاندارد از زخم پای دیابتی
شامل پانسمان زخم، استفاده از آنتی میکروبیال ها
استفاده کردن از مواد مناسب یعنی موادی که میزان آمونیاک آن کنترل شده باشد و نیز مناسب قطر موی شما باشد. گاهی حتی ما با انتخاب درست مواد و ترکیب درست آن می توانیم بدون استفاده از روشن کننده های قوی ، دکلره و یا دکاپاژ به رنگ دلخواه شما برسیم. و این کار نه تنها کمترین صدمه را به موی شما وارد می کند. بلکه باعث کاهش هزینه های شما نیز می شود.
چند راه حل ساده برای مراقبت از پوست
با ادامه جنگ صلیبی برای محصولات زیبایی تمیز ، مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست که قبلاً استاندارد به حساب می آمدند به درستی مورد تردید قرار می گیرند.
به عنوان مثال پارابن ها را بگیرید. اکنون که می دانیم مواد نگهدارنده یکبار محبوب نیز به عنوان بالقوه سرطان زا درون ریز سرطان زا محسوب می شوند ، مارک های زیبایی آنها را از فرمول های خود حذف کرده و برچسب های بدون پارابن را به همه چیز می زنند. در مورد فتالات ، سولفا
مراقبت های پوستی در منزل :

ممکن است شما شک کنید که پوست خشک ، روغنی یا حساسی دارید ، اما آیا نوع پوست خود را واقعا می شناسید؟ دانستن نوع پوست واقعی شما می تواند دفعه بعد که در راهرو لوازم آرایشی قرار دارید کمک کند. در حقیقت ، استفاده از محصولات نادرست - و یا حتی هک های رایج در اینترنت - برای نوع پوست شما می تواند آکنه ، خشکی یا سایر مشکلات پوستی را بدتر کند.
برای یادگیری ادامه دهید:
نحوه ساخت روال مراقبت از پوست خودنحوه درمان نگرانی های خاص پوست
مراقبت های قبل از عمل کاشت مو
قبل از عمل پیوند مو برای چک آپ نیاز به انجام آزمایش خون و بررسی آن توسط پزشک می باشد.
مصرف دارو های مسکن و موادی که از انعقاد خون جلوگیری میکنند مانند بروفن، آسپیرین، ویتامین E، دارو وارفارین، سیگار، مشروبات الکلی و سیر 10 روز قبل از عمل مطلقا ممنوع می باشد.
مصرف استامینوفن بلامانع است.
قبل از عمل حتما استحمام کنید و موهای خود را به خوبی بشویید.
روز قبل از عمل وعده غذایی سنگین نخورید و از نوشیدن مایعات زیادی بپرهیز
یکی از پر کاربردترین روش هایی که می توان اصلاح طرح لبخند انجام داد، لامینیت می باشد.
ونیر کامپوزیت نیز نوعی از لامینیت است که نسبت به نوع سرامیکی آن از استحکام کمتری برخوردار است در نتیجه طول عمر آن کمتر می باشد و باید از آن مراقبت ویژه ای شود.
1) پرهیز از جویدن خوراکی های سخت
2) تا چند روز بعد از انجام ونیر کامپوزیت از نوشیدن نوشابه و موادی که رنگی هستند بپرهیزید.
3)بعد از هر وعده غذایی مسواک بزنید و اگر به مسواک دسترسی ندارید چند لیوان آب بنوشی
امروز در کلاسِ مشاوره ی خانواده استاد درباره ی مفهوم "caring" صحبت کرد. معنی  لفظی اش میشود "مراقبت"!  
میگفت زن و شوهر باید بلد باشند از هم مراقبت کنند، حالا نه اینکه مراقب خورد و خوراک و سرما خوردن هم باشند یا نه، که آن هم باید باشند البته!
اما "caring" خیلی فراتر از یک مراقبتِ صرفا جسمانی است، شاملِ مراقبت از احساس هم میشود. 
مثلا زن اگر ترسید، اگر اتفاقی افتاد یا چیزی دید که ترسید، حتی اگر چیز مسخره ای بود، مرد نباید مسخره اش کند، مثلا نگوید : ترسو خ
آموزش کراتینه کردن مو یکی از محبوب ترین مجموعه ها در زمینه مو و زیبایی بوده که توسط وب سایت 118فایل در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته است. از آنجایی که امروزه، عدم وقت کافی برای صاف کردن موها یکی از دغدغه های بانوان' >بانوانمحسوب می گردد، ما برآن شدیم تا مجموعه پرطرفدار آموزش کراتینه کردن مو را به منظور حل این مشکل و ارائه راهکارهایی برای آن، گردآوری نماییم. لازم به ذکر است که کراتین، علاوه بر صاف کردن موها موجب تقویت آنان نیز می گردد.

مراقبت از موهای نوزاد
مراقبت از موهای نوزاد و داشتن موهای سالم، والدین بهتر است از شامپوهای مخصوص موهای کودکان
استفاده کنند. زیرا که این شامپوها  PH مناسب برای موهای کودکان را دارند و به موهای کودک
هیچ آسیبی نمی زند.
کرکی، نازکی و کم پشت بودن مو کودکان تا حدود ۵ سالی کاملا طبیعی است و خانواده ها
به هیچ عنوان نباید نگران این موضوع باشند.ساختار موهای ما انسان ها به گونه ای است که
جنس ضخامت تار مو و حتی تراکم موها از ۵ سالگی به بعد شکل واقعی خود
فقط دکلره ریزش مو میده؟ آخه این موی مشکی پرکلاغی ای که  روش زده بود قهوه ای سوخته و البته تو پاچه ی من کردن به جای گردویی انصافا موهامو نمیریزونه :) حالا دو یا سه بار هم روغن آرگان اندازه سه چهار قطره به کل سرم زدم که بعید می دونم همچی معجزه ی درجایی بکنه چون اگه میخواست موی من آسیب ببینه قطعا با رنگ می دید درسته؟ 
خوب حالا ضرر رنگ چیه؟ راسته میگن موها رو بیشتر سفید می کنه؟ 
از رنگ موهام ناراضی نیستم خوب معلومه اونی که من نمیخوام نیست ولی حتی یه
در آمبره با دکلره موها را روشن می کنند ولی چون ماده دکلره به ریشه موها مالیده نمیشود طرفداران خیلی زیادی دارد امروزه آمبره یکی از پر کاربرد ترین روشها در آرایش های زنانه به شمار می رود .
آمبره گذشته از اینکه آسیبی به ریشه مو نمیرساند زیبایی و جذابیت خاصی هم به موها و فیس شما می دهد اگر نمیخواهید موهای خود را کاملا رنگ کنید اما میخواهید کمی نو اوری به خرج بدهید آمبره می تواند بهترین گزینه باشد .
امبره روی موها به مانند خورشید می درخشد ساقه موه
در کشور های پیشرفته خدمات مراقبت و درمان امروزه دیگر به آن شکل در بیمارستان ها وجود ندارد. پر هزینه بودن نرخ خدمات مراقبت از بیماران در بیمارستان ها باعث شده است که افراد به این سمت و سو بروند که خدمات پرستاری را در منزل دریافت نمایند. خدمات پرستاری خصوصی به این صورت است که یک فرد که مدرک پرستاری دارد و کاملا با پرستاری در منزل آشنا است به خانه بیمار مراجعه می نماید و کلیه خدماتی را که پرستاران در بیمارستان ها به بیماران ارائه می کند به آنها ا
آموزش کراتینه کردن مو یکی از محبوب ترین مجموعه ها در زمینه مو و زیبایی بوده که توسط وب سایت 118فایل در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته است. از آنجایی که امروزه، عدم وقت کافی برای صاف کردن موها یکی از دغدغه های بانوان' >بانوانمحسوب می گردد، ما برآن شدیم تا مجموعه پرطرفدار آموزش کراتینه کردن مو را به منظور حل این مشکل و ارائه راهکارهایی برای آن، گردآوری نماییم. لازم به ذکر است که کراتین، علاوه بر صاف کردن موها موجب تقویت آنان نیز می گردد.
ماهی سیچلاید گورخری 
سیچلاید گورخری (Convict Cichlid, Zebra Cichlid, Albino Convict) یا مجرم با نام علمی Archocentrus nigrofasciatus شناخته می شود. آن ها با این که شخصیت مهاجم گونه ای دارند در مورد نگهداری از تخم های خود شب و روز نمی شناسد،
مشاوره و اموزش درمان بیماری ماهیان زینتی
به طوری که در تاریکی و با کمک حس بویایی به مراقبت از تخم هایشان می پردازند . سطح مراقبت سیچلاید گورخری در حد آسان می باشد و از این جهت این ماهی برای افراد مبتدی که علاقه مند به ماهیان گوشت خوار هستند
مراقبت های بعد از کاشت ریش و سبیل
پس از کاشت ریش و سبیل بیمار بایستی برخی مراقبت ها را انجام دهد. این مراقبت های بعد از کاشت برای جلوگیری از بروز مشکل احتمالی است. انجام مراقبت های توصیه شده توسط پزشک باعث می شود نتایج دائمی باشد. همچنین این مراقبت ها احتمال بروز عفونت را به حداقل می رساند. ما در ادامه برخی از مراقبت های لازم پس از کاشت را بیان می کنیم.
خودداری از اصلاح صورت
به طور معمول پس از کاشت، بیمار نباید تا 10 روز الی دو هفته اصلاح کند. هرچ
مراقبت از موهای خشک
>> مراقبت از موهای خشک
مراقبت از موهای خشک سبب می شود تا شما بتوانید بهتر به زیبایی موی خود برسید و حالت موهایتان بهتر شود. با توجه به این که تقویت موهای خشک به علت آسیب پذیرتر بودن آن ها بسیار مهم است، بهتر است که این موها را به صورت همیشگی کنترل کنید تا دچار ریزش موی شدید نشوید.     استفاده از موادی مانند رنگ ها و دکلره سبب می شود بیشترین آسیب به این نوع موها وارد شود چون به خودی خود باعث کم شدن چربی و شکننده شدن مو می شون
انواع رنگ مو

2 انتخاب رنگ مو

3 اکسیدان، مکملی برای رنگ مو

4 اندازه اکسیدان در رنگ مو چقدر است؟

5 آیا ترکیب رنگ ها با یکدیگر مجاز است؟

6 آیا انتخاب برند تاثیری در کیفیت رنگ مو دارد؟
به طور کلی دو نوع آرایش را می توان برای موی خانم ها در نظر گرفت: یکی رنگ مو و دومی مدل مو. به ندرت پیش می آید که این دو جدا از هم باشند. چون حتی مدل باز مو هم خود یک مدل است. اما رنگ کردن مو در بین خانم ها بیشتر از مدل مو اهمیت دارد. رنگ موی خوب می تواند تاثیر بسیار زی
ما معتقدیم که سلامت و زیبایی مو تأثیر زیادی در زیبایی ظاهری ما دارد. ، پوست و ناخن ویتامین‌های Soft gel با روغن آرگان، باکتری قوی بیوتین برای مراقبت از مو و پوست و ناخن، ویتامین C برای تولید کلاژن و ویتامین E برای کمک به پوست پررنگ پوست، اسید هیالورونیک. آن‌ها حاوی توازن مناسب مواد مغذی برای کمک به مراقبت از موهای شاداب، ناخن های شاداب و پوست سالم هستند.
مو را چند بار در هفته شستشو دهید بخصوص افرادی که موهای چرب دارند اگر تند عمل شستشو را انجا
SONAX™ سوناکس بیش از 50 سال است که محصولات مراقبت از ماشین را در اروپا تامین می کند. SONAX در آلمان مانند بسیاری از بهترین محصولات مراقبت از خودرو در جهان آغاز شده است. این شرکت با ساخت یک لهستانی نقره از یک ماده معدنی بسیار خوب آغاز کرد که در نهایت منجر به اولین لهستانی خودرو شد و بقیه تاریخ است.
امروز SONAX شامل واکس ماشین، تمیزکننده داخلی و خارجی، یک ژل تایر، پاک کننده های رنگ و شامپو اتوماتیک است. از طریق تحقیقات و توسعه و مشارکت با تولید کنندگان
روش های شفافیت پوست در منزل
بعلاوه ، یک نکته اضافی برای مراقبت از پوست برای زمانی که وقت کافی برای صرفه جویی در اختیار دارید ، می باشد.کشت روزمره پوست شمابه عنوان یک علاقه مندان به مراقبت از پوست ، چیزی بهتر از نخوردن بعد از یک روز طولانی و لای کردن پوست من نیست. و از آنجا که سلولهای پوستی ما در عصر احیا می شوند ، این زمان اصلی برای تمرکز بر روی ترمیم آن است.
من شخصاً بعد از سالها جوش های نوجوانی پوست مستعد آکنه دارم. برای مقابله با این موضوع ، ر
شیوع ویروس کرونا در سرتاسر جهان موجب شده تا بسیاری از مردم در
خانه‌های خود محبوس شوند. بنابراین افراد همانند گذشته از خودروهای خود
استفاده نمی‌کنند و این وسایل نقلیه این مدت را در پارکنیگ سپری می‌نمایند.
با این وجود نباید خیال کنید که استفاده نکردن از خودروها برای سلامتی
آن‌ها مضر نیست. در ادامه با روش‌هایی برای مراقبت از خودرو طی اپیدمی شیوع
کرونا آشنا خواهید شد.
ادامه مطلب
نکته 1: مراقبت از گوشی با نصب گلش محافظ ال سی دی گلکسی محافظ ال سی دی شاید از نظر برخی افراد یک ابزار بی‌خود و غیرضروری به نظر برسد، اما باور کنید که اینطور نیست و گلس محافظ ال سی دی نقش بسیار مهمی در مراقبت از گوشی ایفاء می‌کند. گلس محافظ ال سی دی علاوه بر اینکه از ایجاد خط و خش روی نمایشگر گوشی جلوگیری می‌کند، در خیلی از موارد مثل وقت هایی که گوشی از دست شما بیفتد، بخشی از انرژی ضربه‌ای وارد شده به نمایشگر را جذب کرده و تا حدی از آسیب دیدن ال
یک برنامه کامل و درست برای مراقبت از مو و داشتن موهای قوی و پرپشت
داشتن موهای سالم و زیبا راز تکمیل زیبایی چهره شماست پس باید به این عضو مهم اهمیت خاصی قائل شوید؛ به جای صرف هزینه های زیاد در این بخش از سلامت پوست و موی نمناک روش های طبیعی را برای داشتن موهای زیبا به اشتراک می گذاریم. این نکات زیبایی ساده را دنبال کنید که همگی آنها تایید شده هستند و علمی.
ادامه مطلب
مش مو ، به روشن کردن مو به وسیله دکلره با روش های مختلف گفته می شود.
هنگام مش کردن مو، رنگ دانه ها از مو خارج شده و رنگ موها روشن می شود. در این مقاله، آموزش مش کردن مو
به شما تقدیم میشود.

لوازم مورد نیاز برای انجام مش مو در منزل

مش کردن مو روش های مختلفی دارد که در این مقاله برای شما گردآوری کرده
ایم. لوازم مورد نیاز برای کلیه روش های مش کردن مو عبارتند از:

کلاه مش

فویل

قلاب شماره 6

پودر دکلره سفید یا آبی، رنگ برای رنگساژ مو

اکسیدان 9 یا 12 درصد

اصول و مراقبت های مادر قبل و بعد از زایمان نوزادمجموعه کتب فرزند دلبند - اصول و مراقبت های مادر قبل و بعد از زایمان
نوزاد - معرفی کوتاه:در کتاب حاضر، اصول و مراقبت‌های مادر قبل و بعد از
زایمان نوزاد مطرح شده است. ابتدا در خصوص سن بارداری نکاتی ذکر شده و در
خصوص نوع وضع حمل صحبت شده است. سپس پیرامون انجام تمرینات ورزشی در زمان
بارداری و پس از زایمان نکاتی مطرح شده است. در ادامه دربارۀ افسردگی پس از
زایمان، دیابت بارداری، شنا در دوران بارداری
سلامتیبرخی از مسائل بهداشتی به دلیل عدم توجه به مراقبت از دندان ها ، چشم و گوش به وجود می آید . با کمی مراقبت
می توان از این مشکلات اجتناب کرد . آنها مستعد از دست دادن دندان هایشان هستند و توصیه می شود به آنها
غذای خشک داده شود .
مجموعه دیجی پت در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردید و تا به امروز تمامی تلاش خود را نموده است تا با استفاده از
تجاربی که در این سالها کسب کرده سبب جلب رضایت مشتریان ارجمند گردد .
شما می توانید خرید سگ پامرانین خرسی را از این مجموعه با
اعتیاد علاوه بر اینکه تأثیرات زیانباری بر فردی که به آن دچار شده می گذارد تمام خانواده و اطرافیان او را نیز  چه از نظر مالی و چه از نظر روحی و جسمی درگیر می کند و اگر این افراد اقدام به مراقبت از خود در زندگی با فرد معتاد نکنند سلامت روح و جسم آن ها به خطر می افتد .
به نقل از سایت اعتیاد فیلیا ، اعضای خانواده فرد معتاد می توانند با راهکارهایی چون ایجاد سبک زندگی سالم ، جمع آوری اطلاعات در مورد اعتیاد ، مرز گذاشتن ، تمرین پذیرش و بخشش و غیره ، به
مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ
مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ تقریباً شبیه تاتو ابرو است ولی کمی حساس تر از تاتو ابرو می باشد. منتها بعد از عمل میکروبلیدینگ ابرو بسیار تیره تر به نظر رسیده و پوست زیرین آن قرمز می شود. 
پوست شما بعد از میکروبلیدینگ پس از ۷ تا ۱۴ روز مراحل ترمیم را طی می‌کند و پیگمنت ها کمرنگ تر شده و رنگشان طبیعی تر می شود
اجتناب از رطوبت
به مدت ۱۰ روز باید ناحیه میکروبلیدینگ شده را از رطوبت دور نگه دارید. 
هرگونه اصلاح
آموزش کراتینه کردن مو
آموزش کراتینه کردن مو یکی از محبوب ترین مجموعه ها در زمینه مو و زیبایی بوده که به زبان انگلیسی توسط وب سایت 118فایل در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته است. از آنجایی که امروزه، عدم وقت کافی برای صاف کردن موها یکی از دغدغه هایبانوان' >بانوان محسوب می گردد، ما برآن شدیم تا مجموعه پرطرفدار آموزش کراتینه کردن مو را به منظور حل این مشکل و ارائه راهکارهایی برای آن، گردآوری نماییم. لازم به ذکر است که کراتین، علاوه بر صاف
مسئولین بایست مراقبت کنند؛ هم قوّه‌ی مجریّه، هم قوّه‌ی قضائیّه؛ دستگاه‌های ناظر بایست مراقبت کنند؛ من این را به رئیس‌جمهور محترم گفتم. ایشان در اظهار عمومی گفتند که ما میخواهیم کارخانه‌های فلان جا را بفروشیم؛ من گفتم مراقب باشید؛ [چون] طرف می‌آید کارخانه را از شما میخرد؛ نه به قصد اینکه کار را ادامه بدهد و تولید را ادامه بدهد؛ کارخانه را میخرد، ماشین‌آلات را میفروشد، زمین را هم برج درست میکند، کارگرها را هم بیرون میکند. مراقب یک چنین
اینجانب فاطمه نوعی سابقه
۲۵ساله درزمینه  آرایش وپیرایش ودارای آموزشگاه مراقبت زیبایی و مدرک
دانشگاهی کارشناسی در  زمینه گریم زیبایی و مدرسی اداره فنی حرفه ای وبین
المللی در زمینه رشته  مراقبت زیبایی ، برگزار کننده همایش های شرکت های
مختلف ودانشگاهی دارای  مدرک مدرسیه طلایی گریماس وفوق تخصص درشاخه کراتین
درانواع گوناگون ومدرس  شرکت فلاویا میباشم .
ما در آکادمی بانو نوعی تمام تلاش خود را میکنیم که بهترین آموزش و خدمات را برای شما عزیز
رنگ و هایلایت کردن مو سالن زیبایی عروس نازلین
رنگ کردن مو از مهم ترین خدمات یک سالن زیبایی به شمار می رود.سالن عروس نازلین از بهترین افراد رنگ کار در این زمینه استفاده می کند.در عمل رنگ کردن مو با ترکیب چند رنگ مو و مخلوط کردن آن ها با اکسیدان موهارا به رنگ دلخواه مشتری در آورده و سپس رنگ را می شویند و موهارا با سشوار خشک می کنند.برای هایلایت کردن نیز موهارا به صورت دسته ای جدا کرده و با مواد دکلره هایلایت می کنیم.
کوپ ژورنالی
کوپ کردن مو به ص
«١٠٣»وَ لَوْ أَنَّهُمْ‌ آمَنُوا وَ اتَّقَوْا لَمَثُوبَةٌ‌ مِنْ‌ عِنْدِ اللّهِ‌ خَیْرٌ لَوْ کانُوا یَعْلَمُونَ‌ 
و اگر آنها ایمان آورده و پرهیزکار شده بودند،قطعاً پاداشى که نزد خداست براى آنان بهتر بود،اگر آگاهى داشتند. 
نکته‌ها: 
«تقوى»تنها به معناى پرهیز از بدى‌ها نیست،بلکه به معناى مراقبت و تحفّظ‍‌ درباره‌ى خوبى‌ها نیز هست.مثلاً در جمله‌ى «فَاتَّقُوا النّارَ» به معنى حفاظت و خودنگهدارى از آتش، و در جمله‌ى «اِتَّقُوا اللّه
این محصول که به شکل کپسول است خوردنی نیست و برای استفاده از آن با سوزن سوراخ میشود و روغن واتامین E داخل آن مورد استفاده قرار میگیرد و پوسته کپسول دور انداخته میشود. این کپسول را میتوان هم با رنگ مو ، مش, دکلره و شامپو و هم به صورت خالی استفاده کرد.روغن ویتامین E برای درمان موهای خشک و التیام ساقه مو استفاده کنید. بسته به بلندی و کوتاهی موهایتان، انتهای ۲۰ عدد کپسول ویتامین E یا بیشتر را قیچی کنید و در یک کاسه فشار دهید. یادتان باشد که ویتامین E
استفاده از ونیر کامپوزیت یکی از متداول ترین روش های اصلاح طرح لبخند است.با استفاده از کامپوزیت بدرنگی و نامنظمی های دندان پوشانده می شود.
بعد از انجام ونیر نیاز به مراقبت های خاصی است که در زیر لیست کرده ایم
1) از خوردن غذاهای سفت و سخت بپرهیزید زیرا ممکن است باعث آسیب رساندن به کامپوزیت دندان شود.
2) تا یک روز پس از انجام ونیر کامپوزیت از نوشیدن چای، قهوه، نوشابه و از این قبیل مواد غذایی حاوی رنگدانه پرهیز نمایید.

3) حدودا تا یک ماه پس از کامپ
برخی از نوزادان زودرس و بیمار ممکن است برای ۱۵ تا ۲۰ ثانیه یا بیشتر نفس نکشند. این قطع شدن تنفس را آپنه می‌نامند. آپنه ممکن است با ضربان قلب ضعیف که برادی‌کاری یا کندتپشی نامیده می‌شود، همراه باشد. نوزادنی که در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، به طور مداوم برای آپنه و برادی‌کاردی تحت مراقبت و بررسی خواهند بود. متخصص ممکن است تصمیم بگیرد که به نوزاد دارو بدهد یا از تجهیزاتی مثل دستگاه‌های تولید فشار مثبت راه هوایی استفاده کند.
شما ممکن است فکر کنید که ترک خوردن لب ها حالتی است که تنها در فصل زمستان اتفاق می افتد. در حالی که در صورت عدم مراقبت و درمان، لب ها ممکن است، در هر موقع از سال دچار ترک، زخم و پوسته پوسته شدن گردند. لب ها فاقد غدد تولید کننده چربی هستند و تقریبا همیشه در معرض عناصر محیطی قرار دارند. بنابراین باید بدانیم که مراقبت از لب ها همیشه ضروری خواهد بود.

ادامه مطلب
مراقبت از سالمند یکی از موضوعاتیست که این روزها باعث مشغول شدن ذهن بسیاری از کاربران و مخاطبان شده است که از سالمند خود چطور مراقبت کنند. در این مطلب سعی داریم کمی در این موضوع صحبت کنیم.
چطور مراقبت از سالمند را در منزل انجام دهیم؟
برای مراقبت از سالمند در منزل، چند راهکار وجود دارد:
مراقبت سالمند توسط خودتان: در این حالت شما دوره‌هایی را برای مراقبت و نگهداری از سالمند می‌بینید و طبق آن از سالمند خود مراقبت می‌کنید. دوره‌های کمک‌های او
بدون شک پوست یکی از مهم‌ترین فاکتورهای ارزیابی زیبایی افراد، به خصوص خانم‌ها به حساب می‌آید. عوامل مختلفی وجود دارند که هم بر روی ویژگی‌های محافظتی پوست و هم زیبایی آن تاثیرگذارند. اگر افزایش سن و تاثیرات غیرقابل انکاری که بر روی شادابی پوست دارند را کنار بگذاریم، عواملی مانند تابش مستقیم نور خورشید، سردی و گرمی هوا، خشکی پوست، حساسیت‌ها و بسیاری از موارد دیگر می‌توانند به مرور پوست شما را در معرض مشکلات مختلف و گاها جدی قرار دهند. در

محصولات ارائه شده در شیک فام:
محصولات آرایشی و بهداشتی برگزیده برای پوست: منتخبی از کرم دست و صورت- کرم روز و شب- محافظت و مراقبت عمومی پوست- ماسک پوست- سرم پوست- پاک کننده آرایش- لایه بردار و اسکراب- امولوسیون- رفع ترک- ضد لک- ضدجوش- ضدآفتاب- ضدچروک و جوان کننده پوست- دور چشم- ترمیم کننده و روشن کننده- مرطوب کننده- نرم کننده- برنزه کننده- احیاءگر- پوشاننده- سفت کننده پوست
محصولات برگزیده برای بدن: منتخبی از شوینده ی بدن- شامپوی بدن- ژل بدن
محصولات

محصولات ارائه شده در شیک فام:
محصولات آرایشی و بهداشتی برگزیده برای پوست: منتخبی از کرم دست و صورت- کرم روز و شب- محافظت و مراقبت عمومی پوست- ماسک پوست- سرم پوست- پاک کننده آرایش- لایه بردار و اسکراب- امولوسیون- رفع ترک- ضد لک- ضدجوش- ضدآفتاب- ضدچروک و جوان کننده پوست- دور چشم- ترمیم کننده و روشن کننده- مرطوب کننده- نرم کننده- برنزه کننده- احیاءگر- پوشاننده- سفت کننده پوست
محصولات برگزیده برای بدن: منتخبی از شوینده ی بدن- شامپوی بدن- ژل بدن
محصولات
ماراتن تماشای چهار تا فیلم، درباره‌ی بچه‌مراقبت‌کن‌ها رو داریم.
زمان متعاقباً اعلام خواهد شد.
فعلاً هروقت شد بشینید ببینید که خیر دنیا و آخرت شماست. 
Mary Poppins (1964)
Mary Poppins Returns (2018)
Nanny McPhee (2005)
Nanny McPhee and the Big Bang (2010)
The Sound Of Music (1965)

چگونه موهای خود را آمبره  کنیم

رنگ مو آمبره یکی از سبک های جدید رنگ مو است که در آن قسمت پایینی موهای شما از قسمت بالایی روشن تر به نظر می رسد یا با حالت سایه روشنی تغییر رنگ دارد. برای رسیدن به این حالت ، لازم است قسمت پایینی موهای خود را با دکلره روشن کنید. سپس می توانید آن قسمت را به رنگ دلخواه خود رنگساژ کنید. این مرحله اضافی لازم نیست ، اما به شما کمک می کند تا حالت سایه روشن و حرکت از رنگی به رنگ دیگر بدون مرز باشد و جلوه زیبایی آن بیشتر
سوالات مراقبت از دندان
در این سایت تصمیم دارم به یکی از اصلی ترین بخش های سلامت انسان بپردازم و هر چیزی که در این مسیر لازم هست بدانید را در موردش تحقیق کنم و برای استفاده کاربران منتشر کنم. من متخصصین دهان و دندان زیادی را میشناسم و میخوام ازشون خواهش کنم در مورد ش هر چیزی که برای شما سوال هست براتون سوال هست را بدون واسطه ازشون مطلب بخوام توضیح بدم و در آینده اگر بشه سایتی طراحی کنم که بتونید نسخه یا عکسی از دندون هاتون ارسال کنید و از وضعیت
ماراتن تماشای چهار تا فیلم، درباره‌ی بچه‌مراقبت‌کن‌ها رو داریم.
زمان متعاقباً اعلام خواهد شد.
فعلاً هروقت شد بشینید ببینید که خیر دنیا و آخرت شماست. 
Mary Poppins (1964)
Mary Poppins Returns (2018)
Nanny McPhee (2005)
Nanny McPhee and the Big Bang (2010)
The Sound Of Music (1965)
در این مطلب می‌توایند با برخی از عارضه‌های پزشکی که در بخش مراقبت‌های ویژۀ نوزادان دیده می‌شود آشنا شوید .
نوزادان زودرس و برخی از نوزادانی که هنگام تولدشان دچار یک بیماری هستند یا با برخی مشکلات در مورد سلامتشان 
روبه‌رو می‌شوند که نیاز به بستری شدن در بخش مراقبت‌های ویژۀ نوزادان در بیمارستان یا NICU خواهند بود. 
 به یاد داشته باشید که ممکن است تمام این موارد به وضعیت نوزاد شما ارتباطی نداشته باشد،
 بنابراین توصیه می‌شود 
برای پیشگیر
تونر مو چیست؟ تونر مو چه کاربردی دارد؟ انواع تونر مو کدام است؟
این ها سوالاتی هستند که ممکن است تعدادی از خانم هایی که کمتر با رنگ مو سر و کار داشته باشند و یا با با مشکل باقی ماندن رنگ های پایه روی مو مواجه نشده باشند، برایشان این سوالات پیش آید. در ادامه مقاله به تمامی این سوالات پاسخ داده خواهد شد، پس همراه ما باشید.
تونر مو چیست؟ 
تونر مو یک محصول کوچک و شیرین است که برای خنثی کردن موهایی با تن نارنجی و زرد برنجی که بر روی موهای سفید ایجاد ش
مردی روستایی تبر خویش گم کرد. بدگمان شد که مگر پسر همسایه دزدیده است و به مراقبت او پرداخت. در رفتار و لحن کلامش همه حالتی عجیب یافت؛ چیزی که گواهی می‌داد که دزدِ تبر اوست.
اندکی بعد، روستایی تبرش را بازیافت، مگر آخرین باری که به آوردن هیمه(هیزم سوختنی) رفته بود، تبر در کوه بر جای مانده بود.
چون بار دیگر به مراقبت پسر همسایه پرداخت، در رفتار و کلام او هیچ چیز عجیبی نیافت؛ هیچ چیز گواهی نمی‌داد که دزد تبر اوست! 
 "احمد شاملو" 
طبق گزارشات وزارت نیرو، با شیوع کرونا و متعاقب آن مراقبت های شخصی و بهداشتی، مصرف آب تا 40 درصد افزایش یافته است. این در حالی است که کشور ما با بحران جدی آب مواجه است و این افزایش مصرف می تواند عواقب بدی را به همراه داشته باشد. تابستان نزدیک است و اگر مصرف به همین رویه ادامه یابد در تابستان ممکن است با قطعی های پی‌درپی آب مواجه شویم. از طرفی نمی توان انتظار داشت که مردم به خاطر صرفه جویی در مصرف آب از مراقبت و شستشو در برابرکرونا صرف نظر کنند.
ام
بهترین روش های مراقبت از پوست سال 2019

تماس با همه گیرنده های درخشش: برای کسب اطلاعات در مورد مراقبت از پوست ، می توانید تمام بسته های فانتزی محصول را بخوانید. یا به سادگی از افراد واقعی مثل شما سرنخ بگیرید. با این وبلاگ نویسان آشنا شوید - و مسلماً دوستشان دارید - مجموعه بی پایان درمان ها ، لوسیون ها و معجون ها.
همه ساله صدها وبلاگ را شانه می کنیم تا مواردی را پیدا کنیم که برای آموزش ، الهام بخشیدن و توانمندسازی مواردی که از این طریق فراتر رفته
تکلیف: به نظر شما پناهگاه سوره ناس چه شکلی هستاز نظر من پناهگاه سوره ناس جایی است که چند لایه حجیم و محکم و استوار از یه مکانی در حال مراقبت کردن است 
که هر لایه آن وقتی ب جلو میریم بهتر و استوار تر میشود 
این پناهگاه شبیه زمینه که هر لایه هر دفعه ضخیم تر میشود و وقتی به آخرش میرسیم میبینیم این ها درحال مواظبت از هسته زمین هستند
حال این سنگر (پناهگاه) هم مانند آن است اما بجای هسته آن مردم در آن جای دارند و محافظت کننده آن: رب مردم ،ملک مردم و از ه
♥️شرکت خدمات سلامت محیا♥️ ارائه‌ی کلیه خدمات پزشکی، پرستاری و مراقبتی در بیمارستان و منزل با کادری متخصص، حرفه ای و آموزش دیده ‍⚕‍⚕پرستاری از بیمارپرستاری از سالمندپرستاری از کودک✅زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی✅کاهش چشم گیر هزینه درمان و زمان بهبودی با پزشکان متخصص و فوق تخصص و پرستارهای حرفه ای، مجرب و آموزش دیده✅پرستاری و مراقبت در منزل بصورت ۲۴ساعته✅ پرستاری و مراقبت در بیمارستان✅وصل سرم، سونداژ و لوله گذاری ✅خو
رنگ مو آمبره یا بالیاژ ؛ کدامیک را انتخاب می کنید؟ و اما بحث شیرین رنگ مو با تکنیک‌های جدید که تو چند سال اخیر مد شده صحبت کنیم، آمبره و بالیاژ. البته تکنیک‌های جدید به همین دو تا ختم نمیشن و تکنیک های بیشتری هستند که آرایشیک در پست های بعدی ارائه خواهد داد. با ما همراه باشید.

رنگ مو آمبره یا بالیاژ ؛ کدامیک را انتخاب می کنید؟
آمبره مو 
رنگ مو آمبره یا بالیاژ ؛ کدامیک را انتخاب می کنید؟

وقتی بخواهیم در درجه روشنی موها تغییر ایجاد کنیم به اصط
مراقبت از ماشین: SONAX "بهترین نام تجاری" است
بیشتر جشن می گیرند: SONAX "بهترین نام تجاری" است - این همان چیزی است که خوانندگان مجلات مشهور خودرو "موتور خودرو و ورزش"، "موتور کلاسیک"، "4WheelFun" و "Motorsport aktuell" فکر می کنند. در تمام خوانندگان 2009 خوان SONAX بهترین رتبه را به دست آورد و جایزه "Best Brand" را به ارث برده است. رضایت مشتری بالا و همیشه یک عامل رقابتی قاطع برای موفقیت نام تجاری است.
اگر تا به حال  صنایع دستی فیروزه کوبی را خریداری کرده‌اید و از شیوه نگهداری  صنایع دستی فیروزه کوبی را  نمی‌دانید با ما همراه باشید. مراقبت از ظروف فیروزه کوبی برای حفظ رنگ اصلی سنگ فیروزه و افزایش طول عمر این صنایع دستی ارزشمند لازم و ضروری است. همان‌گونه که می‌دانید سنگ فیروزه یکی از سنگ‌های معدنی ارزشمندی است که در معادن نیشابور استخراج می‌شود. در سراسر جهان معادن فیروزه وجود دارد اما مرغوب‌ترین و خوش رنگ ترین آن‌ها در ایران و شهر ن
تزریق بوتاکس یکی از روش هایی است که کاربردهای زیادی دارد به همین دلیل آگاهی از مراقبت بعد از تزریق بوتاکس اهمیت زیادی پیدا می کند. مراقبت بعد از تزریق بوتاکس اهمیت بسیار زیادی دارد و شاید اهمیت آن با کیفیت کار انجام شده برابری کند. در ادامه این مطلب با مهمترین نکات مهم بعد از تزریق بوتاکس آشنا می شویم.

ادامه مطلب
عادت های بهداشتی کودکان

شستن مو
حمام کردن
مراقبت از پوست
برای نوجوانان
بهداشت دهان
مراقبت از زیر بغل
شستن دست
ناخن ها
توالت
چرخه قاعدگی
عادت های بهداشتی خوب از اوایل شروع می شودداشتن عادت های بهداشتی خوب بیش از شستن دست ها است. به فرزندان خود بیاموزید که در سن جوانی یک روال بهداشت سالم داشته باشند می توانند عاداتی را ایجاد کنند که در طول زندگی آنها پایدار باشد. از این راهنمای سر تا پا استفاده کنید و به بچه های خود عادت های بهداشتی خوبی یاد

تخت های بیمارستانی چیست؟
تخت بیمارستانی به گونه ای طراحی شده اند که شما می توانید با یک کیفیت عالی از یک عزیز مراقبت کنید. هنگامی که یک فرد در اثر جراحت در حال بهبود است و یا باید مقدار زیادی از وقت را در رختخواب بگذراند ، متوسط ​​خواب شما از نیازهای آنها کم می شود. تختخواب مراقبت های خانگی شامل ویژگی هایی است که می تواند نیازهای خاص بیمار را برآورده کند ، و آنها را راحت و سالم نگه داشته باشد.
تخت بیمارستانی Homecare در سبک های مختلفی موجود هست
کودک انسان در بین سایر موجودات زنده در بدو تولد با توانایی های کمتری به دنیا می آید و از لحظه اول مراقبت و توجه زیاد والدین و اطرافیانش را برای رشد و بالندگی نیاز دارد.
در گذشته اکثر تمرکز والدین بر مراقبت های جسمانی مانند رسیدگی به غذا و خواب و سلامتی جسمی کودک بود و بیشترین کمک و راهنمایی نهایتا از اقوام و دوستان خانواده درخواست می شد اما امروزه با افزایش آگاهی خانواده ها درباره اهمیت مراحل رشدی کوک دلبندشان از نظر روانشناختی و افزایش نیا
خنده بعد از عمل بینی چه تاثیری دارد
جراحی بینی،
جراحی ساده ای نیست. بینی معمولا در طول این جراحی تغییرات شدیدی را متحمل
می شود و به همین دلیل، مراقبت های پس از عمل برای بهبودی سالم تر و کوتاه
تر بینی جدید اهمیت ویژه ای دارد.
مراقبت های پس از جراحی بینی
شاید در ابتدا چندان سخت به نظر نرسد اما انجام ندادن عادت های روزانه کار
دشوار اما واجبی است. از خندیدن و هرکاری که موجب فشار آمدن به بینی شود
باید خودداری کرد.
ادامه مطلب
پرستار سالمند
برخی از سالمندان، به دلیل کهولت سن و شرایط ضعیف جسمانی، نیاز به نگهداری و مراقبت های درست پزشکی دارند یکی از خدماتی که توسط مراکز پرستاری ارائه می شود پرستار سالمند در منزل بوده که با کمک این پرستار مراقبت و نگهداری از سالمندان، مدیریت در درمان بیماری های مزمن مثل دیابت و فشارخون بالا و تنگی تنفس و هم چنین آموزش و مشاوره به اعضای خانواده ی سالمند انجام می شود در نتیجه اعضای خانواده می توانند با اطمینان و بدون هیچ نگرانی و دغد
رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است ضد انقلاب و دشمنان ایران
●با دیدن آدمایی که چشماشون برق می‌زنه گریه‌م می‌گیره چون من روزی جزء همین آدما بودم..احساس می‌کنم درست از وحم مراقبت نکردم و باید بابت این مراقبت نکردن جواب پس بدم.هنوز چیزایی هست که منو به آدما وصل می‌کنه و این از بزرگ‌ترین دارایی‌هامه حتی اگه بلد نباشم از رابطه‌هام مراقبت کنم.
اما خی‌لی وقت بود انقدر مستقیم تو چشمای آدما نگاه نکرده بودم و برق چشماشون توی چشمام منعکس نشده بود.همه‌ی این چند وقت چشمامو بستم در و دیوار رو نگاه کردم که ت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها